28 grudnia 2015

Internetowa przyjaźń czy tak naprawdę istanieje?

Wiele osób jest przeciwny takim przyjaźnią bo myślą ,że są krótkotrwałe. W takiej przyjaźni trzeba mieć  dużo siły,  nie poddawać się a przede wszystkim  być pewnym i mieć nadzieję ,że w końcu nadejdzie  taki dzień kiedy się spotkacie. Ja z Michasią znamy się dokładnie od 9.06.2014 znalazłyśmy się niespodziewanie na grupie naszej wspólnej ulubionej blogerki i tak zaczęłyśmy ze sobą pisać, okazało się ,że mieszkamy niedaleko siebie i już 9.11.2014 odbyło się nasze pierwsze spotkanie i tak kolejne ostatni raz spotkałyśmy się niedawno 14.11.2015r. jak na razie nie planujemy kolejnych spotkań raczej będą one na tzw. "spontanie"
                         


 
 


Musimy pamiętać aby nie szukać takich przyjaźni na siłę najlepiej jest zaprzyjaźnić się w szkole na dworze gdzie tylko chcecie musicie się dobrze rozglądać. Muszę wam powiedzieć ,ze największą przeszkodą są oczywiście kilometry, dojazd i pieniądze ale my jakoś dajemy rade spotykamy się 2-3 razy w roku ale utrzymujemy ze sobą całodobowy kontakt.
Na końcu chciałabym podziękować Michasi za to ,że tak długo ze mną wytrzymała i mam nadzieję ,że w przyszłym roku spotkamy się jeszcze więcej razy!

 

A wy co sądzicie o przyjaźniach internetowych waszym zdaniem istnieją czy raczej nie?


 

5 komentarzy:

 1. Cieszę się, że Cię poznałam i że pomimo kilometrów spotykamy się! Oby było jeszcze więcej takich spotkań, dziękuje ♥

  http://neverstopdreaminggg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Własnie, nie możemy szukać przyjaźni na siłę. Myślę, że jak taka osoba się znajdzie, to obie strony będą wiedziały, że jest ona nam bliższa.
  Super zdjęcia dziewczyny! ♥

  http://natasiak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz rację. Nienależy szukać przyjaźni na siłę,bowiem nic z niej dobrego nie wyniknie. Prawdziwa przyjaźń zaczyna się przez przypadek.
  A co do internetowych, to moim zdaniem jak najbardziej istnieją. Sama mam takich kilka osób, którym mogę zaufać.
  Super post i zdjecia :)

  http://carrieblogg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia. Masz super przyjaciółkę.
  Ja oczywiście wierzę w przyjaźń internetową, ale tak samo jak ty uważam, iż nie powinno się jej szukać na przymus.
  Pozdrawiam + obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze mówiąc zawsze wątpiłam w internetową przyjaźń ale jak widzę kiedy różne dziewczyny się spotykają na żywo to chyba oznacza to że coś w tym jest. Sama nie mialam nigdy takiej przyjaciółki :)
  blog Przygody-Mileny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń